magda pilecka.maciek habarta.pita.kudłaty.anna damięcka.sikorzewska.fairyboy lumiere.HHM.john ze szwecji.matias.ieva z łotwy..destroy.marcin kunstetter..de..

what should liam gallagher call his new band and five tracks you have to hear this week

06.02.2010 :: 19:56 Komentuj (0)

Liam Gallagher's new band - essentially Oasis without Noel - will not be called Oasis.
"That was a shit name anyway," said the singer.

But what should he choose as an alternative? Perhaps he could go back to what the band was called before Noel joined, The Rain.
Or maybe, inspired by Beyonce, he could take the one-name, solo star route and just call the new band... Liam. Or, inspired by 70s prog, The Liam Gallagher Project.
Any suggestions?


the best this week
1. Two Door Cinema Club- 'Costume Party'
2. Marina & The Diamonds– 'Hollywood'
3. Fucked Up – 'Cranking To Sonic Youth'
4. of Montreal – 'Enemy Gene'
5. Blood Red Shoes– 'Light It Up'

Od dziś jestem specjalistką od opierdalania się i nazywania tego sztuką. Jestem też specjalistką od breakdance, chociaż wcale go nie tańczę. Mogę się nazwać profesjonalistką w piciu kawy. Przez ostatni tydzień jestem operatorem, reżyserem, scenarzystą i fotografem. I wcale mi się to nie podoba. Ale jest weekend. I czas ogarnąć odwłok i ruszyć gdzieś. Pozdrawiam Krzysia i jego chudą dupę, na której będzie siedział montując film.

czarno- biały ostrowski

08.02.2010 :: 20:23 Komentuj (2)

z 8 listopada 2009
z koncertu w No Mercy
zdjęcia oczywiście zrobiła careenin
Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

white lies. mistrzowie z ealing we własnej osobie.

08.02.2010 :: 21:59 Komentuj (0)

to, co najlepiej określi wczorajszy koncert w Stodole: nadal mam ciary
supportowali ich Hatifnats, których każda kolejna piosenka brzmi jak ta, którą właśnie usłyszałeś. fascynujące i porażające do bólu. nic dziwnego, że największe oklaski dostali, kiedy zapowiedzieli ostatnią piosenkę.

a później po przydługiej przerwie technicznej na scenę wyszli White Lies.
zaczęli z grubej rury, od 'Farewell to the Fairground', matko, jak ja ich kocham. zagrali większość płyty i dwa kawałki, których nie było na płycie, jeden z nich był B-sidem singla.
później weszli na bis. zagrali cover Talking Heads 'Heaven', 'To Lose My Life', na którym chyba nikt nie stał obojętnie. tłum ekstatycznie drgał i darł się na całe gardło, no i 'Death'.
a oni byli tacy szczęśliwi, że dla nas grają.
a ja byłam szczęśliwa, że dla mnie grają.

niewinne kłamstwa szaleńcza muzyka
był też nalot ludzi w koszulkach joy division, ale to już inna historia.zimno mi

12.02.2010 :: 20:47 Komentuj (0)

ta sól na chodnikach mnie dobija, a Ida z Helsinek ma takie same rajstopy jak ja.Słyszeliście już singiel nowego zespołu Tomka Makowieckiego i muzyków Myslovitz- Przemka Myszora i Wojtka Powagi No!No!No!? Kawałek 'Doskonały pomysł' promuje film Jana Hryniaka 'Trick' oraz debiutancki album zespołu. Dla mnie bomba, lubię taką niezobowiązującą muzykę z gitarami i przystojnym wokalistą. Ich płyta pojawi się na rynku już 26 marca, a muzycy zapowiadają, że nie jest to jednorazowy projekt.

Saturday Candy Talking

27.02.2010 :: 21:52 Komentuj (0)

Dziś jest Sobota. Dzień wolności. Bez pracy, obowiązków, rzeczy do zrobienia i niedokończonych projektów. Sobota jest dniem, w którym zapominam o obietnicach, o obowiązkach i o pracy do zrobienia. Nie żebym kiedykolwiek zwracała na nie uwagę.
Poznałam ostatnio sporo fajnych ludzi, dzięki którym coś się dzieje. Piszę, jeżdżę, kręcę, rozmawiam, reżyseruję, montuję. Zaczęły się nowe projekty, czekam też na propozycje z kilku źródeł, jednak mało pewnych, więc nie napalam się na nie.
Dziś na przykład byliśmy w Powsinie, kręciliśmy krótki metraż w zimnym, wietrznym i mokrym lesie. Ale zawód filmowca wymaga poświęceń. Po 6 godzinach stania na dworzu, wróciłam zmęczona jak 150 i nigdzie nie poszłam, nad czym w zasadzie boleję. Piję właśnie drugą kawę, palę papierosa i chyba średnio mnie to wszystko obchodzi.
We wtorek byłam na koncercie Much w HRC i niestety muszę powiedzieć, że był straszny. Więc na razie Much mam dość, ale pewnie i tak skusi mnie ich koncert na Offsesjach w nadchodzącym tygodniu, więc nie wykluczone, że się wybiorę.
Na koniec. Na sam samiutki koniec. Na samiuteńki koniec.
KAMP! dostał trzy nominacje do MIAZG!
cieszmy się.


facebook. . .twitter . .last.fm


kosmos 2011
czerwiec.maj.kwiecień.marzec.luty.styczeń.
kosmos 2010
grudzień.listopad.październik.wrzesień.sierpień.lipiec.czerwiec.maj.kwiecień.marzec.luty.styczeń.
kosmos 2009
grudzień.listopad.październik.wrzesień.sierpień.lipiec.czerwiec.maj.kwiecień.marzec.luty.styczeń.
kosmos 2008
grudzień.listopad.październik.wrzesień.sierpień.lipiec.czerwiec.