magda pilecka.maciek habarta.pita.kudłaty.anna damięcka.sikorzewska.fairyboy lumiere.HHM.john ze szwecji.matias.ieva z łotwy..destroy.marcin kunstetter..de..

RZYG

13.03.2010 :: 19:35 Komentuj (6)

'Naczytaliśmy się w młodości książek o przyjaźni, miłości, odwadze, a teraz rzeczywistość wydaje nam się mała i świńska.'

'Rzygać mi się chce, jak na to wszystko patrzę. Brudne kamienice, zawszone psy, wytresowani sprzedawcy perfum na ulicy. Zahibernowany świat nieszczerych ludzi w lodowym królestwie ich nieszczerych myśli. Firmowe uśmiechy, firmowe ubrania, firmowe buty. Powtarzalność ich strojów wydaje się tak oczywista, jak oczywiste jest że znów ci się zaraz coś nie uda. Rzygam tym gadżeciarskim światem. Obrzygam wszystkich i wszystko, co tu się znajduje. Nie chcę już żyć w socjalistycznym społeczeństwie posocjalistycznego kraju.'

Chyba mam złe dni.

CKOD prozac i inne dziwne rzeczy

25.03.2010 :: 10:33 Komentuj (3)

CKOD,music,riot

CKOD,music,riot

wykonanie pani zdolnej

za chwilę wychodzi nowa płyta Death Weather (pomijam, że pierwsza ich płyta wyszła przed chwilą), Suede wznowili działalność po 7 latach bez koncertów, a Jack White nagrał piosenkę z Jayem Z (taaaak, też się cieszę), a jego żona, Karen Elson nagrywa płytę. koncert Editorsów w Folkestone przerwała policja.
w zasadzie to tyle. to wszystko możecie przeczytać w NME i , jak wam się nudzi ściągnąć sobie jakieś pieśni . mi się nie nudzi.
no to cześć.


facebook. . .twitter . .last.fm


kosmos 2011
czerwiec.maj.kwiecień.marzec.luty.styczeń.
kosmos 2010
grudzień.listopad.październik.wrzesień.sierpień.lipiec.czerwiec.maj.kwiecień.marzec.luty.styczeń.
kosmos 2009
grudzień.listopad.październik.wrzesień.sierpień.lipiec.czerwiec.maj.kwiecień.marzec.luty.styczeń.
kosmos 2008
grudzień.listopad.październik.wrzesień.sierpień.lipiec.czerwiec.