magda pilecka.maciek habarta.pita.kudłaty.anna damięcka.sikorzewska.fairyboy lumiere.HHM.john ze szwecji.matias.ieva z łotwy..destroy.marcin kunstetter..de..

the morning after

24.04.2010 :: 16:25 Komentuj (0)

za kilka dni piszę maturę i wcale mi się to nie podoba. dni mijają leniwie, wybudzam się powoli z zimowego snu, równocześnie starając się zachować ten błogi zimowy nastrój. nie lubię podejmować decyzji, zdecydowanie wolałabym, żeby podejmowały się same i pewnie tak się stanie, bo jeszcze kilka dni i już na nic nie będę miała wpływu.
we wtorek skręciłam kostkę na przeklętych schodach Zośki, może to przeznaczenie, znak, że nie powinnam tam chodzić, albo szkoła się mści za to, że byłam dla niej niedobra. tak czy owak środę spędziłam w szpitalu no i tak sobie kuśtykam przez życie od kilku dni.

mam złą wiadomość dla wszystkich, którzy kiedykolwiek byli na spektaklu Studia Teatralnego Koło. tak, to właśnie ci od 'Sandmana' i 'Taksówki'. Igor Gorzkowski i jego aktorzy zawieszają działalność Teatru (prawdopodobnie już na zawsze) z powodu braku miejsca do grania. kiedyś grali w PZO, bardzo fajnym miejscu na Grochowskiej, dopóki urząd miasta nie stwierdził, że to miejsce nie nadaje się do przebywania w nim ludzi, ale budynek nadal stoi i psuje obraz modernizowanej Pragi. bardzo mi żal, bo wystawiali naprawdę świetne offowe spektakle i od 10 lat zapełniali widownię. ostatnie spektakle zagrali w CBA.

nasze dole i niedole determinowane są samopoczuciem, warunkami pogodowymi i poziomem głupoty ludzi, którzy nas otaczają. ja muszę trochę ich wykasować i wcale nie mam na myśli facebooka.

pijcie, palcie, bawcie się.
a później się zobaczy.

Image Hosted by ImageShack.us
By warsawgirl, shot with U800 at 2010-04-24


facebook. . .twitter . .last.fm


kosmos 2011
czerwiec.maj.kwiecień.marzec.luty.styczeń.
kosmos 2010
grudzień.listopad.październik.wrzesień.sierpień.lipiec.czerwiec.maj.kwiecień.marzec.luty.styczeń.
kosmos 2009
grudzień.listopad.październik.wrzesień.sierpień.lipiec.czerwiec.maj.kwiecień.marzec.luty.styczeń.
kosmos 2008
grudzień.listopad.październik.wrzesień.sierpień.lipiec.czerwiec.