wszyscy kolesie mają dość
wszyscy rozpaczają
wszyscy pielęgnują złość
by uniknąć tanich wzruszeń
piszą czarne scenariusze
wszyskich kolesi mamy dość.

marta m. idzie nowym światem. w jej głowie buzują myśli. pan Niebezpieczny stanowi typ faceta, który nie angażuje się emocjonalnie i dystans z jego strony jest bez wątpienia rezultatem marty m. łatwej dostępności, a nie charakteru- a mimo to czuje, że jej samoocena ulega erozji. z każdą godziną jego potęga zdaje się rosnąć, a własne życie, przeciwnie, wydaje się jej coraz bardziej miałkie i pospolite.
marta m. idzie chmielną i napotyka na swej drodze pawła w. z którym przez następne 2,5h w 'cube cafe' rozmawia na temat ich ostatnich ekscesów. paweł w. stwierdza, że marta m. wpada w obłęd, ilekroć w kawiarni pierwszy lepszy facet znajdzie się na odległość splunięcia. paweł w. stwierdza również, że marta m. siedzi i pławi się własną seksualnością.
paweł w: mogę się założyć o moje lewe jajco, że jeśli będziesz sypiała z kim popadnie, chłopaki nazwą cię dziwką. urodziłaś się kobietą. wiem, że wystarczająco trudno jest żyć mając budowę anatomiczną, która nie wysyła ci alarmujących seksualnych przekazów, tak jak w przypadku mężczyzn. przestań to robić, nie wolno ci pławić się w uznaniu.
marta m: to nie fair.
paweł w: jeśli jesteś mężczyzną, uczysz się, że seks jest celem. jeśli jesteś kobietą, uczysz się unikać seksu. chyba pora się tego nauczyć.

paweł w. ma całkowitą rację. marta m. wywnioskowała coś z tej rozmowy i stwierdziła, że koniec z odświeżaniem co 5 min facebooka i sprawdzaniem telefonu, bo on i tak nie napisze. a nawet jeśli napisze to w jednym oczywistym celu.

marta m. leży w łóżku i markerem na brzuchu wypisuje HATE.
pierdolić ten jebany grunge, ave rock'n'roll !!!

marta m: ale wylukałam dupe. lacosty! boski jest. muszę ogarnąć kim jest. moje życie ma sens!
ewelajna c: do dzieła!
marta m: ogarnęłam go na liście uczniów. jest kajakarzem. k. zgolił się na łyso. japierdole.
ewelajna c: nienawidzę łysych facetów! bierz kajakarza :D

po doświadczeniach z surferami i wędkarzami kajakarz będzie miłą odmianą.

poza tym pat zniszczył moje ideały. podobno wandachowicz dobrze całuje.


a to jest ostrowski z CKOD. . chyba się w nim zakocham. będę to zdjęcie nosić w portfelu i pisać historie o nim. tak, właśnie tak zrobię.
ej serio. on wygląda mega bosko odkąd się przylansował.
Name:

Komentarze:

23.04.2009, 17:43 :: 83.24.16.229
eve
pacik ma racje!

22.04.2009, 23:08 :: 79.162.124.217
pejcz
życie to serial. i to najgłupszy tasiemiec

22.04.2009, 16:58 :: 83.24.45.10
śmierć poety
życie to nie serial