1. skakałam wczoraj po kanałach i trafiłam na program na wysokim poziomie o tytule 'chłopaki z taśmy'. nudziło mi się, dopóki na taśmie nie wjechał mieszkaniec Wołomina imieniem Marcin. zatańczył profesjonalnego freestyle'a, pochwalił się też krawatem po dziadku i umówiła się z nim najładniejsza dziewczyna programu. no cóż...

2. rozwalił mnie kompletnie wczorajszy Teatr Telewizji. sztuka Christiana Simeona o tytule 'Teorban' w reżyserii Marii Zmarz- Koczanowicz (w której warsztatach reżyserskich miałam okazję uczestniczyć w Teatrze Narodowym i powiedzieć mogę, że pani Maria jest reżyserką przestrzeni, co zdecydowanie widać jest w owym spektaklu). sztuka pokazuje wydarzenia 11 września w troszkę innym kontekście i sposób w jaki na codzień mijają się ludzie, będąc obok siebie i żyjąc ze sobą oraz jak silne są emocjonalne więzi.
w rolach głównych kapitalna Magdalena Walach i jeszcze bardziej kapitalny Rafał Maćkowiak, który każdą kolejną rolą pokazuje wszystkim, że jest jednym z najlepszych aktorów w Polsce. i ten jego niepokój w oczach. duet Walach- Maćkowiak dopełnił Michał Żurawski, kolejny świetny aktor.

3. film 'Zero' filmowy debiut Pawła Borowskiego, w kinach od 23 października, mi udało się go już zobaczyć. totalnie kapitalny. już dawno nie było takiego debiutu. no i Roma Gąsiorowska gra w tym filmie gwiazdkę porno. warto warto warto!

chyba tyle. ma ktoś ochotę pojechać ze mną do Łodzi na spektakl Piotra Cieplaka 'Przed południem, przed zmierzchem'?
Name:

Komentarze:

17.09.2009, 21:28 :: ownlog.com
prudishness
grają go od tego miesiąca kilka razy w tygodniu.

16.09.2009, 23:09 :: 83.24.33.170
kokokokoko
a kiedy ten spektakl jest